Chrzest święty to wydarzenie bardzo ważne nie tylko dla dziecka, ale i wszystkich jego bliskich. To dzień pełen emocji, ekscytacji, ale także załatwiania ważnych spraw. Nie pozwól, by te najważniejsze Ci umknęły. Praktyczny zestaw do chrztu zawiera wszystko, co będzie niezbędne Twojemu maluszkowi podczas ceremonii.

Zestawy do chrztu dla chłopców i dziewczynek

W Battesimo znajdziesz komplety chrzcielne zawierające świece i szatki, a więc najważniejsze atrybuty maluszka przyjmującego pierwszy w życiu sakrament. Oferujemy produkty w różnych wariantach kolorystycznych, odpowiednich zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Szatka i świeca w dopasowanych kolorach będą prezentować się bardzo elegancko.

Prezent od rodziców chrzestnych

Jak wiadomo, szatka i świeca chrzcielna to przedmioty, które maluch powinien otrzymać od swoich rodziców chrzestnych. Piękny zestaw może stanowić wspaniały upominek od dwojga chrzestnych – wówczas zarówno chrzczonka, jak i świeca będą pasować do siebie pod względem stylistycznym. Jeśli więc jesteś przyszłym rodzicem chrzestnym, koniecznie rozważ zakup funkcjonalnego zestawu.

Zestawy do chrztu w ozdobnych pudełkach

Zadbaj o to, by cenne pamiątki chrztu świętego przetrwały długie lata. U nas kupisz komplety zawierające dekoracyjne pudełeczka, które pozwolą na bezpieczne przechowywanie szatek oraz świec przez długi czas. Dzięki temu zestaw do chrztu może pozostać w waszej rodzinie nawet przez niejedno pokolenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl