Z pewnością chcesz, by akcesoria, które będą towarzyszyły Twojemu dziecku w dniu chrztu, pozostały w Waszej rodzinie na długie lata. Aby cenne pamiątki cieszyły oko w nienaruszonym stanie, naszym klientom oferujemy eleganckie pudełka do przechowywania świec oraz uroczystych chrzczonek. Z przyjemnością zadbamy o to, by cenne przedmioty przetrwały jak najdłużej.

Zdobione pudełka na szatki do chrztu

Wyobraź sobie, że za 20 lat Twoje dziecko ze wzruszeniem otwiera eleganckie pudełeczko, w którym znajduje się jego szatka do chrztu. Ten cenny przedmiot może pozostać w Waszej rodzinie na wiele pokoleń, stanowiąc niesamowitą pamiątkę. Chcemy Ci to umożliwić, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszymi pudełeczkami do przechowywania na szatki do chrztu. W Battesimo znajdziesz drewniane pudełeczka na chrzczonki zdobione eleganckimi napisami, ilustracjami, wstążeczkami i kwiatami. Oferujemy również pudełeczka wykonane z kartonu.

Solidne pudełko na świecę chrzcielną

Świeca do chrztu w większości rodzin przetrzymywana jest co najmniej do czasu komunii świętej dziecka. Jak jednak wiadomo, wosk to kruchy materiał, dlatego cenny atrybut wymaga solidnego zabezpieczenia. Nasze pudełka do przechowywania na świece są nie tylko piękne, ale także wykonane z największą starannością. Pamiątkowe świece na pewno przetrwają w nich bez szwanku.

Torebki prezentowe na chrzest

Wszystkim gościom zaproszonym na uroczystość chrztu świętego oferujemy eleganckie torebki prezentowe. Opakowanie w piękne wzory okażą się doskonałą oprawą dla każdego upominku.

Kartonik na szatkę - eko Kartonik na szatkę - eko
Cena: 14,99 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl