Pudełka na szatkę i świecę na chrzest

Pudełka na szatkę i świecę na chrzest

Szatka do chrztu oraz uroczysta świeca to bezsprzecznie najważniejsze pamiątki pierwszego sakramentu Twojego dziecka. Z pewnością chcesz, by pozostały w Waszej rodzinie na długie lata – zadbaj więc o ich prawidłowe, bezpieczne przechowywanie. Świecę do chrztu, jak również szatkę przechowasz w naszym eleganckim pudełeczku. Znajdziesz je w sklepie internetowym Battesimo!

Pudełko na szatkę do chrztu – zachowaj wspomnienia

Drewniane pudełko na szatkę do chrztu lub elegancki kartonik sprawdzą się doskonale do zabezpieczenia chrzczonki Twojej pociechy. Tak przechowywana, szatka zachowa się w nienagannym stanie na wiele długich lat, stanowiąc cenną pamiątkę dla całej Waszej rodziny.

Nasze ochronne pojemniki znajdziesz w różnych wariantach kolorystycznych – bez problemu kupisz u nas pudełko na szatkę do chrztu dla dziewczynki, bądź chłopca. Każdy z nich jest elegancko zdobiony, co pozwoli przechowywać istotną rodzinną pamiątkę w należyty sposób.

Eleganckie pudełka na świece do chrztu

Nie zapomnij także o właściwym przechowywaniu świecy do chrztu. Wiele dzieci sięga po nią drugi raz podczas komunii świętej, dlatego warto zachować tę cenną pamiątkę na najbliższe kilka lat. W Battesimo znajdziesz piękne i solidne pudełka na świece do chrztu, które doskonale zabezpieczą ten cenny, sentymentalny przedmiot.

Pamiętaj, że pudełka na świece i szatki mogą okazać się także świetnym prezentem od rodziców chrzestnych dla maleństwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl