Zestawy do chrztu dla chłopca – nasze propozycje

Zestawy do chrztu dla chłopca – nasze propozycje

Świeca na chrzest, i elegancka szatka to akcesoria, bez których trudno byłoby wyobrazić sobie ceremonię chrztu świętego. Rodzice maluszków zwykle chcą, aby te dwa atrybuty pasowały do siebie stylistycznie, tworząc spójny zestaw na chrzest. Dziś podpowiadamy, jakie rzeczy na chrzest dla chłopca okażą się niezbędne, by uświetnić tę wyjątkową uroczystość.

Zestaw do chrztu dla chłopca – co powinien zawierać?

Przygotowujesz chrzest swojego synka i chcesz skompletować akcesoria niezbędne podczas ceremonii? Sprawdź, co będzie Ci potrzebne!

Szatka do chrztu dla chłopca

Symboliczna szatka do chrztu to ważny element uroczystości – w trakcie ceremonii matka chrzestna kładzie ją na piersi maluszka, co symbolizuje wewnętrzną przemianę. Szatka dla chrztu dla chłopca może być zdobiona niebieskimi napisami, choć, oczywiście, nie jest to regułą. W Battesimo zamówisz także szatkę z detalami w kolorze złotym, czy srebrnym.

Świeca na chrzest

Uroczysta świeca z profitką oraz okapnikiem to kolejny atrybut chrztu, który niesie ważne przesłanie. Podczas chrztu trzyma ją ojciec chrzestny, zaś płomień symbolizuje zwycięstwo dobra nad złem. Rodzicom chłopców polecamy nasze świece na chrzest z niebieskimi lub granatowymi profitkami, które stworzą świetny zestaw wraz z dopasowaną szatką.

Ochronne pudełko

Aby cenne pamiątki chrztu świętego przetrwały długi czas, najlepiej zakupić je w zestawie zawierającym ochronne pudełko na świecę i szatkę. W Battesimo kupisz kompletny zestaw na chrzest dla chłopca, zawierający ustrojoną świecę, szatkę oraz eleganckie etui.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl